Poradenská a konzultačná činnosť

  1. Úvod
  2. /
  3. SBS služby
  4. /
  5. Poradenská a konzultačná činnosť

Poradenská a konzultačná činnosť, bezpečnostné poradenstvo, analýza bezpečnostných rizík

V otázke bezpečnosti sa na nás môžete 100%  spoľahnúť. Sme špecialisti na bezpečnostnú problematiku .  Okrem profesionálnej strážnej a detektívnej služby dokážeme pre vás vďaka rokom praxe a skúseností zabezpečiť profesionálne bezpečnostné poradenstvo. Naši odborne vyškolení pracovníci dokážu racionálne zhodnotiť bezpečnostné riziká vo vašej spoločnosti formou bezpečnostných auditov. Prostredníctvom nich dokážeme zhodnotiť efektivitu a funkčnosť aktuálne používaných bezpečnostných systémov a ak je to potrebné, navrhneme optimálne riešenie pre zvýšenie ochrany vás aj vášho majetku.

Prinášame bezpečnostné riešenia pre priemyselné objekty, banky, administratívne budovy, výrobné haly, obchodné priestory a iné objekty podľa požiadavky zákazníka.   

Na základe analýzy rizík vypracúvame pre našich klientov bezpečnostné plány na mieru, v rámci ktorých  využívame kombinácie rôznych typov bezpečnostných technológií, vrátane fyzickej ochrany objektov. Len tak môžeme docieliť maximálny stupeň ochrany.  Samozrejmosťou je pravidelná údržba a revízie všetkých bezpečnostných zariadení našou spoločnosťou.

Poradenská a konzultačná činnosť, bezpečnostné poradenstvo

BEZPEČNOSTNÉ RIEŠENIA NA MIERU PRE KAŽDÝ OBJEKT

V RÁMCI BEZPEČNOSTNÉHO PORADENSTVA PONÚKAME TIETO SLUŽBY :
Analýza bezpečnosti

Analýza bezpečnostných rizík (miesto, stupeň rizika)

Návrh opatrení, zhotovenie plánu ochrany

Realizácia navrhnutých opatrení

Realizácia navrhnutých opatrení (inštalácia, servis, videomonitoring...)

Máte otázku? Kľudne sa nás opýtajte!

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Požadujem službu ako:

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby facility managementu po celom Slovensku. Zabezpečujeme kompletnú správu budov, realizujeme profesionálne revízie všetkých typov zariadení : plynových, elektrických, zdvíhacích aj tlakových a zároveň zabezpečujeme ich kompletný servis. Spoľahnúť sa na nás môžete aj v otázke bezpečnosti. Zabezpečíme vám profesionálne SBS služby, poskytneme služby detektíva a odborné bezpečnostné poradenstvo.  Pre vašich zamestnancov zrealizujeme dôležité školenia BOZP a požiarnej ochrany. Naša  upratovacia služba sa postará o dokonalú čistotu na vašom pracovisku.  V prípade problémov s kanalizáciou zrealizujeme jej čistenie, výmenu alebo potrebný servis.  Všetky služby realizujeme v rámci celej SR –  rýchlo, efektívne a za najlepšiu cenu.