Správa administratívnych budov a hospodárskeho majetku

Správa administratívnych budov a hospodárskeho majetku, technická správa polyfunkčných objektov, facility management

Facility management, voľne preložené ako „riadenie budov“,   predstavuje optimálny spôsob správy administratívnych, polyfunkčných budov a hospodárskeho majetku. V praxi to znamená, že zodpovednosť za všetky činnosti spojené s chodom budovy či iného objektu preberáme za vás, aby ste sa mohli naplno venovať tomu, čo je pre vás dôležité. 

Komplexná správa objektov zahŕňa aktivity, ktoré sú pre bezproblémovú prevádzku budov nevyhnutné. Patrí sem technický audit nehnuteľnosti, energetický management, finančná správa, starostlivosť o technické zariadenia ako stroje, prístroje, výťahy, klimatizačné zariadenia – pravidelné revízieprofylaktický, záručný aj pozáručný servis, údržba kanalizácií,  sledovanie legislatívnych zmien,  bezpečnostné služby a poradenstvo, školenia BOZP,  služby zamerané na požiarnu ochranu, upratovacie práce, havarijná služba a samozrejme nepretržitá podpora 24/7,  aby ste sa na nás mohli obrátiť kedykoľvek v prípade neočakávaných problémov.

Pravidelnou technickou správou administratívnych budov dokážeme zároveň minimalizovať riziko vzniku porúch a  tým zabrániť neželaným prestojom a finančným stratám

Správa administratívnych budov a hospodárskeho majetku zahŕňa:

Facility management - všetky služby pod jednou strechou

Revízie a údržba technických zariadení

REVÍZIE A ÚDRŽBA ZARIADENÍ

Údržba budov

SPRÁVA POLYFUNKČNÝCH OBJEKTOV

Bezpečnostné služby

BEZPEČNOSTNÉ SLUŽBY

Energetický management

ENERGETICKÝ MANAGEMENT

Finančná správa

SPRÁVA NÁKLADOV

Požiarna ochrana a školenia BOZP

POŽIARNA OCHRANA A ŠKOLENIA BOZP

Administratívne služby

ADMINISTRATÍVNE SLUŽBY

Pohotovostná služba 24/7

POHOTOVOSTNÁ SLUŽBA 24/7

Aký je rozdiel medzi facility management, a property management / rent management / maintenance management?

Kým facility management zahŕňa viacero rôznych podporných činností súvisiacich s prevádzkou budovy, property management sa sústreďuje len na údržbu polyfunkčných budov a ich personálne obsadenie, teda hľadanie nájomníkov a riešenie ich potrieb. Property management preto častejšie využívame v prípade obchodných centier, rezidenčných objektovpolyfunkčných objektov, kedy sa snažíme nájsť nájomcov do prenajímaných priestorov.

Rent management naopak údržbu objektov nerieši, jeho podstatou sú predovšetkým aktivity týkajúce sa prenájmu objektov.  V tejto súvislosti nesmieme zabudnúť tiež na  maintenance management. Ako vyplýva z anglického slova  „maintain“ – udržiavať, orientuje sa výhradne na údržbu objektov bez  služieb spojených s prenájmom. Každá z uvedených činností má však pri správe objektov svoje miesto. 

Naša Slovenská revízna a servisná spoločnosť sa zaoberá komplexnou správou objektov, preto u nás v rámci facility managementu a property managementu nájdete najväčšie portfólio služieb na Slovensku

PROPERTY MANAGMENT rieši :

Správa administratívnych budov - Facility Management | SRSS

Aké služby by mal zahŕňať dobrý facility management? Prečítajte si v našom článku.

Zabezpečujeme facility management pre mnoho našich partnerov.  Pozrite si ich referencie

Máte otázku? Kľudne sa nás opýtajte!

Požadujem službu ako:

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby správy budov po celom Slovensku. Realizujeme odborné skúškyodborné prehliadky a revízie elektrických zariadenírevízie plynových zariadení, revízie zdvíhacích zariadení  tlakové skúškyV prípade zistenia závady vám zabezpečíme servis elektrických zariadení  plynových zariadení aj tlakových zariadení. Okrem toho sa venujeme taktiež požiarnej ochrane, realizujeme BOZP školenia, poskytujeme SBS službydetektívnu službuodborné poradenské a konzultačné službyčistenie a údržbu kanalizácií upratovanie objektov. Pracujeme 24/7, rýchlo, spoľahlivo a kvalitne!