Servis plynových zariadení

Zaznamenali ste poruchu na vašom plynovom zariadení? Či už ide o plynový kotol, sporák, ohrievač , či iné vykurovacie telesá určite viete, že akákoľvek neodborná manipulácia s plynovým zariadením by mohla vážne ohroziť vaše zdravie a život. Preto každá montáž, údržba, oprava a servis plynového zariadenia patrí výhradne do rúk skúsených profesionálov.

Náš tím servisných technikov je pripravený zabezpečiť odbornú montáž, údržbu, opravu, záručný a pozáručný servis plynových zariadení 365 dní v roku. Poskytujeme komplexný servis plynových zariadení pre domácnosti ako aj firemných zákazníkov. Servis plynových zariadení vykonávame s cieľom zabezpečiť správnu a bezpečnú prevádzku plynových zariadení a predĺžiť ich životnosť. V prípade vykurovacích zariadení sa zameriavame aj na optimalizáciu vykurovacích nákladov nastavením správneho spaľovania .  

Spoľahnúť sa na nás môžete aj v prípade, že staviate rodinný dom, alebo realizujete výstavbu iného objektu, ktorý potrebujete plynofikovať.  V rámci plynofikácie rodinných domov a iných objektov vykonávame montáž prípojok a rozvodov plynu. Po dokončení prác vykoná náš revízny technik  revíziu plynového zariadenia a tlakové skúšky plynového zariadenia a vystaví revíznu správu.  Revízie plynových zariadení následne realizujeme pravidelne v termínoch stanovených platnou legislatívou.

REALIZUJEME MONTÁŽ, ÚDRŽBU, OPRAVY, SERVIS PLYNOVÝCH ZARIADENÍ, KOTLOV:

Profesionálna montáž, opravy, náhradné diely, záručný a pozáručný servis plynových zariadení, kotlov

🕒 24 hodín denne 🗓️ 7 dní v týždni

ČO ZAHŔŇA PRAVIDELNÝ SERVIS PLYNOVÝCH SPOTREBIČOV A KOTLOV ?

Servis plynových zariadení a kotlov | SRSS

Máte otázku? Kľudne sa nás opýtajte!

Požadujem službu ako:

Naše certifikáty - servis plynových zariadení

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby správy budov po celom Slovensku Zabezpečujeme kompletnú správu budov od A po Z. Realizujeme odborné skúškyodborné prehliadky a revízie elektrických zariadení, revízie plynových zariadení, revízie zdvíhacích zariadení ,  tlakové skúškyV prípade zistenia závady vám zabezpečíme servis elektrických zariadení ,  plynových  aj tlakových zariadení. Okrem toho sa venujeme taktiež požiarnej ochrane, realizujeme BOZP školenia, poskytujeme SBS služby, detektívnu službu, odborné poradenské a konzultačné službyčistenie a údržbu kanalizácií a upratovanie objektovPracujeme 24/7, rýchlo, spoľahlivo a kvalitne!