Detektívna služba

Detektívna služba, preverovanie osôb, získavanie informácií

Máte podozrenie, že vás partner či partnerka podvádza?  Potrebujete pomôcť s vypátraním konkrétnej osoby či strateného majetku?  Neviete ako získať osobné údaje potrebné k vymáhaniu pohľadávky?

Využite profesionálnu komplexnú detektívnu službu SRSS! Poskytujeme detektívne služby pre fyzické aj právnické osoby a pomáhame tak vyriešiť rôzne neočakávané životné udalosti v súkromnej aj obchodnej sfére.

Pracovníci našej detektívnej kancelárie spĺňajú všetky zákonom stanovené požiadavky potrebné pre výkon detektívnej činnosti a vedia vám zaručiť maximálnu diskrétnosť. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti kriminalistiky, pátrania a sledovania dosahuje naša detektívna služba pri získavaní informácií vysokú úspešnosť. Naši detektívi dokážu v utajení  zistiť akékoľvek informácie a dôkazy o nezvestnej osobe, odcudzenom majetku, či firemnom podvode. Pri výkone svojej práce využívajú najmodernejšiu špionážnu techniku, vďaka ktorej môžu nepozorovane zachytiť dôkazy potrebné k úspešnému vyriešeniu vášho prípadu.

DÔVERUJTE NÁM,  ZBAVÍME VÁS NEISTOTY !

Trápia vás pochybnosti? Pomôžeme vám vyriešiť rôzne životné situácie.

broken heart 1

ODHALENIE NEVERY

Preverovanie osôb

PREVEROVANIE OSÔB

Detektívna služba - monitorovanie teenagera

MONITOROVANIE POHYBU A ČINNOSTI TEENAGEROV

Monitorovanie činnosti fyzických osôb

MONITOROVANIE ČINNOSTI FYZICKÝCH OSÔB

Hľadanie osôb a majetku

HĽADANIE OSÔB A MAJETKU

protipravne konanie

ZÍSKAVANIE ÚDAJOV O PROTIPRÁVNOM KONANÍ

Ziskavanie informácií pre súdy

ZÍSKAVANIE ÚDAJOV PRE ADVOKÁTOV

Získavanie údajov pre vymáhanie pohľadávok

ZÍSKAVANIE ÚDAJOV PRE VYMÁHANIE POHĽADÁVOK

DOKAZOVANIE NEVERY

Zdá sa vám, že sa váš partner v poslednom čase zmenil? Začal sa o seba viac starať,  trávi až príliš veľa času na svojom mobilnom telefóne, chodí častejšie na služobné cesty a na vás má stále menej a menej času? Podozrievate ho z nevery? Nekŕmte červíka pochybnosti ďalej! Obráťte sa na našich detektívov a zistite či je vaše tušenie správne! Pri odhaľovanídokazovaní nevery využívame tieto techniky:

Detektívna služba - odhaľovanie nevery

PREVEROVANIE A MONITORING OSÔB 

Preverovaním osôb dokážeme získať dôležité informácie, ktoré sú  potrebné nielen pri súdnom či inom správnom konaní, ale aj pre zachovanie dôvery v obchodných a medziľudských vzťahoch. S pomocou dostupných metód zistíme všetky dôležité informácie o vašom obchodnom partnerovi, preveríme jeho solventnosť a podnikateľskú minulosť. Pozrieme sa bližšie na stav a majetkové pomery právnických aj fyzických osôb, napríklad aj rodinných príslušníkov

Ste rodičom dospievajúcich detí  a zaujíma vás, čo robia vo svojom voľnom čase? Či neholdujú alkoholu alebo drogám?  Či ľudia, s ktorými sa stretávajú neohrozujú ich bezpečnosť a mravný vývoj? Netrápte sa zbytočne, využite naše monitorovanie pohybu a činnosti teenagerov a zistite o svojom potomkovi všetko potrebné bez toho, aby si to všimol. 

Hľadáte do svojej firmy nových zamestnancov? Preklepnite si ich skôr, ako ich zamestnáte a vyhnite sa zbytočným problémom! Preverovanie zamestnancov a uchádzačov o zamestnanie je činnosť, v rámci ktorej overíme pravdivosť údajov uvedených v životopise, zistíme bližšie  informácie o predchádzajúcich zamestnaniach, pracovnej morálke, záväzkoch, finančnej situácii a podobne. V prípade preverovania vašich zamestnancov vám pomôžeme zistiť, ako efektívne využívajú pracovný čas, či sú loajálny voči firme, koľko a s kým telefonujú a ďalšie informácie, ktoré sú pre váš pracovno-právny vzťah dôležité.

V rámci preverovania osôb sa zameriavame na tieto činnosti:

HĽADANIE OSÔB 

Stratila sa vám blízka osoba a potrebujete pomôcť s jej vypátraním? Túžite nájsť svojich nevlastných súrodencov či priateľa z detstva? Alebo potrebujete vyhľadať osobu, ktorá sa vyhýba právnej povinnosti? Naši skúsení detektívi vás privedú k osobe, ktorú hľadáte! Aké techniky pri tom využívame:

Detektívna služba - hľadanie osôb

HĽADANIE MAJETKU 

Hľadanie majetku je služba, ktorej cieľom je zistiť bližšie informácie o pôvode, stave a vlastníkovi majetku, ktorý je predmetom zmluvného plnenia (kúpa alebo predaj,  poskytnutie leasingu, spotrebného úveru, hypotéky a pod.), alebo rozvodového či dedičského konania.  V rámci našej detektívnej služby preveríme tiež, či bol majetok získaný legálne alebo protiprávnym konaním.

Ak kupujete motorové vozidlo, určite vás zaujíma jeho pôvod a skutočný stav. Vyhnite sa kúpe mačky vo vreci a nechajte si overiť pravosť motorového vozidla u našich odborníkov. Tí diskrétne preveria totožnosť predošlého majiteľa vozidla, vypátrajú, či auto nebolo kradnuté alebo havarované, overia pravosť stavu tachometra a zistia ďalšie dôležité informácie, ktoré pred kúpou potrebujete vedieť.

Detektívna služba - hľadanie majetku

ZÍSKAVANIE ÚDAJOV O PROTIPRÁVNOM KONANÍ, OBJASŇOVANIE FIREMNÝCH KRÁDEŽÍ 

Máte podozrenie, že vo vašej spoločnosti došlo ku krádeži majetku či sprenevere peňazí? Alebo je ohrozené vaše obchodné tajomstvo? My vaše obavy preveríme! Pri získavaní informácií o protiprávnom konaní ohrozujúcom vašu firmu využívame tieto techniky:

ZÍSKAJTE DÔLEŽITÉ  INFORMÁCIE DISKRÉTNE, RÝCHLO A SPOĽAHLIVO !

Máte otázku? Kľudne sa nás opýtajte!

Požadujem službu ako:

Sme prvá spoločnosť na Slovensku s komplexným portfóliom služieb v oblasti facility manažmentu. Zabezpečujeme komplexnú správu budov od A po Z. Realizujeme profesionálne revízie všetkých typov zariadení : plynových, elektrických, zdvíhacích aj tlakových a zároveň zabezpečujeme ich kompletný servis. Spoľahnúť sa na nás môžete aj v otázke bezpečnosti. Zabezpečíme vám profesionálne SBS služby, poskytneme služby detektíva a odborné bezpečnostné poradenstvo.  Pre vašich zamestnancov zrealizujeme dôležité školenia BOZP a požiarnej ochrany. Naša  upratovacia služba sa postará o dokonalú čistotu na vašom pracovisku.  V prípade problémov s kanalizáciou zrealizujeme jej čistenie, výmenu alebo potrebný servis.  Všetky služby realizujeme v rámci celej SR –  rýchlo, efektívne a za najlepšiu cenu.