Mramorová 2

821 06 Bratislava

Detekt├şvna slu┼żba

  1. Úvod
  2. /
  3. SBS slu┼żby
  4. /
  5. Detekt├şvna slu┼żba

Detekt├şvna slu┼żba, preverovanie os├┤b, z├şskavanie inform├íci├ş

M├íte podozrenie, ┼że v├ís partner ─Źi partnerka podv├ídza?┬á Potrebujete pom├┤c┼ą s┬ávyp├ítran├şm konkr├ętnej osoby ─Źi straten├ęho majetku?┬á Neviete ako z├şska┼ą osobn├ę ├║daje potrebn├ę k┬ávym├íhaniu poh─żad├ívky?

Vyu┼żite profesion├ílnu komplexn├║ detekt├şvnu slu┼żbu SRSS!┬áPoskytujeme detekt├şvne slu┼żby pre fyzick├ę aj┬ápr├ívnick├ę osoby a┬ápom├íhame tak vyrie┼íi┼ą r├┤zne neo─Źak├ívan├ę ┼żivotn├ę udalosti v s├║kromnej aj obchodnej sf├ęre.

Pracovn├şci na┼íej detekt├şvnej kancel├írie sp─║┼łaj├║ v┼íetky z├íkonom stanoven├ę po┼żiadavky potrebn├ę pre v├Żkon detekt├şvnej ─Źinnosti a┬ávedia v├ím zaru─Źi┼ą maxim├ílnu diskr├ętnos┼ą. V─Ćaka dlhoro─Źn├Żm sk├║senostiam v┬áoblasti kriminalistiky, p├ítrania a┬ásledovania dosahuje na┼ía detekt├şvna slu┼żba pri z├şskavan├ş inform├íci├ş vysok├║ ├║spe┼ínos┼ą. Na┼íi detekt├şvi dok├í┼żu v┬áutajen├ş ┬ázisti┼ą ak├ęko─żvek inform├ície a┬ád├┤kazy o┬ánezvestnej osobe, odcudzenom majetku, ─Źi firemnom podvode. Pri v├Żkone svojej pr├íce vyu┼ż├şvaj├║ najmodernej┼íiu ┼ípion├í┼żnu techniku, v─Ćaka ktorej m├┤┼żu nepozorovane zachyti┼ą d├┤kazy potrebn├ę k ├║spe┼ín├ęmu vyrie┼íeniu v├í┼ího pr├şpadu.

D├öVERUJTE N├üM,┬á ZBAV├ŹME V├üS NEISTOTY !

Detekt├şvna slu┼żba

Tr├ípia v├ís pochybnosti? Pom├┤┼żeme v├ím vyrie┼íi┼ą r├┤zne ┼żivotn├ę situ├ície.

ODHALENIE NEVERY

Preverovanie os├┤b

PREVEROVANIE OSÔB

Detekt├şvna slu┼żba - monitorovanie teenagera

MONITOROVANIE POHYBU A ─îINNOSTI TEENAGEROV

Monitorovanie ─Źinnosti fyzick├Żch os├┤b

MONITOROVANIE ─îINNOSTI FYZICK├ŁCH OS├öB

H─żadanie os├┤b a majetku

H─ŻADANIE OS├öB A MAJETKU

Z├ŹSKAVANIE ├ÜDAJOV O PROTIPR├üVNOM KONAN├Ź

Ziskavanie inform├íci├ş pre s├║dy

Z├ŹSKAVANIE ├ÜDAJOV PRE ADVOK├üTOV

Z├şskavanie ├║dajov pre vym├íhanie poh─żad├ívok

Z├ŹSKAVANIE ├ÜDAJOV PRE VYM├üHANIE POH─ŻAD├üVOK

DOKAZOVANIE NEVERY

Zd├í sa v├ím, ┼że sa v├í┼í partner v poslednom ─Źase zmenil? Za─Źal sa o seba viac stara┼ą,┬á tr├ívi a┼ż pr├şli┼í ve─ża ─Źasu na svojom mobilnom telef├│ne, chod├ş ─Źastej┼íie na slu┼żobn├ę cesty a na v├ís m├í st├íle menej a menej ─Źasu? Podozrievate ho z nevery? Nek┼Ľmte ─Źerv├şka pochybnosti ─Ćalej! Obr├í┼ąte sa na na┼íich detekt├şvov a zistite ─Źi je va┼íe tu┼íenie spr├ívne! Pri odha─żovan├ş a┬á dokazovan├ş nevery vyu┼ż├şvame tieto techniky:

Detekt├şvna slu┼żba - odha─żovanie nevery

PREVEROVANIE A MONITORING OSÔB 

Preverovan├şm os├┤b dok├í┼żeme z├şska┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície, ktor├ę s├║┬á potrebn├ę nielen pri s├║dnom ─Źi inom spr├ívnom konan├ş, ale aj pre zachovanie d├┤very v obchodn├Żch a medzi─żudsk├Żch vz┼ąahoch. S pomocou dostupn├Żch met├│d zist├şme v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície o va┼íom obchodnom partnerovi, prever├şme jeho solventnos┼ą a podnikate─żsk├║ minulos┼ą. Pozrieme sa bli┼ż┼íie na stav a majetkov├ę pomery pr├ívnick├Żch aj fyzick├Żch os├┤b, napr├şklad aj rodinn├Żch pr├şslu┼ín├şkov.┬á

Ste rodi─Źom dospievaj├║cich det├ş ┬áa zauj├şma v├ís, ─Źo robia vo svojom vo─żnom ─Źase? ─îi neholduj├║ alkoholu alebo drog├ím?┬á ─îi ─żudia, s ktor├Żmi sa stret├ívaj├║ neohrozuj├║ ich bezpe─Źnos┼ą a mravn├Ż v├Żvoj? Netr├ípte sa zbyto─Źne, vyu┼żite na┼íe monitorovanie pohybu a ─Źinnosti teenagerov a zistite o svojom potomkovi v┼íetko potrebn├ę bez toho, aby si to v┼íimol.┬á

H─żad├íte do svojej firmy nov├Żch zamestnancov? Preklepnite si ich sk├┤r, ako ich zamestn├íte a vyhnite sa zbyto─Źn├Żm probl├ęmom! Preverovanie zamestnancov a uch├ídza─Źov o zamestnanie je ─Źinnos┼ą, v r├ímci ktorej over├şme pravdivos┼ą ├║dajov uveden├Żch v ┼żivotopise, zist├şme bli┼ż┼íie┬á inform├ície o predch├ídzaj├║cich zamestnaniach, pracovnej mor├ílke, z├ív├Ązkoch, finan─Źnej situ├ícii a podobne. V pr├şpade preverovania va┼íich zamestnancov v├ím pom├┤┼żeme zisti┼ą, ako efekt├şvne vyu┼ż├şvaj├║ pracovn├Ż ─Źas, ─Źi s├║ loj├ílny vo─Źi firme, ko─żko a s k├Żm telefonuj├║ a ─Ćal┼íie inform├ície, ktor├ę s├║ pre v├í┼í pracovno-pr├ívny vz┼ąah d├┤le┼żit├ę.

V r├ímci preverovania os├┤b sa zameriavame na tieto ─Źinnosti:

H─ŻADANIE OS├öB┬á

Stratila sa v├ím bl├şzka osoba a potrebujete pom├┤c┼ą s jej vyp├ítran├şm? T├║┼żite n├íjs┼ą svojich nevlastn├Żch s├║rodencov ─Źi priate─ża z detstva? Alebo potrebujete vyh─żada┼ą osobu, ktor├í sa vyh├Żba pr├ívnej povinnosti? Na┼íi sk├║sen├ş detekt├şvi v├ís prived├║ k osobe, ktor├║ h─żad├íte! Ak├ę techniky pri tom vyu┼ż├şvame:

Detekt├şvna slu┼żba - h─żadanie os├┤b

H─ŻADANIE MAJETKU┬á

H─żadanie majetku je slu┼żba, ktorej cie─żom je zisti┼ą bli┼ż┼íie inform├ície o p├┤vode, stave a vlastn├şkovi majetku, ktor├Ż je predmetom zmluvn├ęho plnenia (k├║pa alebo predaj,┬á poskytnutie leasingu, spotrebn├ęho ├║veru, hypot├ęky a pod.), alebo rozvodov├ęho ─Źi dedi─Źsk├ęho konania.┬á V r├ímci na┼íej detekt├şvnej slu┼żby prever├şme tie┼ż, ─Źi bol majetok z├şskan├Ż leg├ílne alebo protipr├ívnym konan├şm.

Ak kupujete motorov├ę vozidlo, ur─Źite v├ís zauj├şma jeho p├┤vod a skuto─Źn├Ż stav. Vyhnite sa k├║pe ma─Źky vo vreci a nechajte si overi┼ą pravos┼ą motorov├ęho vozidla u na┼íich odborn├şkov. T├ş diskr├ętne preveria toto┼żnos┼ą predo┼íl├ęho majite─ża vozidla, vyp├ítraj├║, ─Źi auto nebolo kradnut├ę alebo havarovan├ę, overia pravos┼ą stavu tachometra a zistia ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę inform├ície, ktor├ę pred k├║pou potrebujete vedie┼ą.

Detekt├şvna slu┼żba - h─żadanie majetku

Z├ŹSKAVANIE ├ÜDAJOV O PROTIPR├üVNOM KONAN├Ź, OBJAS┼çOVANIE FIREMN├ŁCH KR├üDE┼Ż├Ź┬á

M├íte podozrenie, ┼że vo va┼íej spolo─Źnosti do┼ílo ku kr├íde┼żi majetku ─Źi sprenevere pe┼łaz├ş? Alebo je ohrozen├ę va┼íe obchodn├ę tajomstvo? My va┼íe obavy prever├şme! Pri z├şskavan├ş inform├íci├ş o protipr├ívnom konan├ş ohrozuj├║com va┼íu firmu vyu┼ż├şvame tieto techniky:

Z├ŹSKAJTE D├öLE┼ŻIT├ë ┬áINFORM├üCIE DISKR├ëTNE, R├ŁCHLO A SPO─ŻAHLIVO !

M├íte ot├ízku? K─żudne sa n├ís op├Żtajte!

Po┼żadujem slu┼żbu ako:

Sme prv├í spolo─Źnos┼ą na Slovensku┬ás komplexn├Żm portf├│liom slu┼żieb┬áv oblasti┬áfacility mana┼żmentu. Zabezpe─Źujeme komplexn├║ spr├ívu budov od A po Z. Realizujeme profesion├ílne rev├şzie v┼íetk├Żch typov zariaden├ş : plynov├Żch, elektrick├Żch, zdv├şhac├şch aj tlakov├Żch┬áa z├írove┼ł zabezpe─Źujeme ich kompletn├Ż servis. Spo─żahn├║┼ą sa na n├ís m├┤┼żete aj v ot├ízke bezpe─Źnosti. Zabezpe─Ź├şme v├ím profesion├ílne SBS slu┼żby, poskytneme slu┼żby detekt├şva a odborn├ę bezpe─Źnostn├ę poradenstvo.┬á Pre va┼íich zamestnancov zrealizujeme d├┤le┼żit├ę ┼íkolenia BOZP a po┼żiarnej ochrany. Na┼ía ┬áupratovacia slu┼żba┬ása postar├í o dokonal├║ ─Źistotu na va┼íom pracovisku.┬á V pr├şpade probl├ęmov s kanaliz├íciou zrealizujeme jej ─Źistenie, v├Żmenu alebo potrebn├Ż servis.┬á┬áV┼íetky slu┼żby realizujeme v r├ímci celej SR –┬á r├Żchlo, efekt├şvne a za najlep┼íiu cenu.