Čistenie a servis kanalizácií

Riešite problém s upchatou kanalizáciou? Nestrácajte čas neodborným čistením a radšej sa spoľahnite na profesionálov! Vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam dokážeme úspešne vyriešiť akýkoľvek problém s upchatým potrubím či kanalizáciou kdekoľvek na Slovensku. Havarijná služba SRSS je vám k dispozícii  NONSTOP.  

KRTKOVANIE - ELEKTROMECHANICKÉ STROJOVÉ ČISTENIE

Elektromechanické zariadenie, tzv. krtko  sa používa na čistenie menších priemerov potrubí, upchatých nánosmi vlasov, chlpov, mastných usadenín či zvyškov jedál.  Elektromechanické strojové čistenie rýchlo pomôže spriechodniť neodtekajúce umývadlo,  drez , odpadové potrubie v kuchyni, kúpeľni, sifón, WC alebo strešný zvod.

Krtkovanie realizujeme pomocou prenosného zariadenia poháňaného elektromotorom. Cez spojku je na motor pripojená pružina s dĺžkou niekoľko metrov, ukončená hrotom. Využívame niekoľko druhov hrotov, podľa veľkosti potrubia a závažnosti  jeho upchatia. Krtkovanie vykonávame pre hrúbky od 30 mm až po 200mm.

Krtkovanie, elektromechanické čistenie

FRÉZOVANIE POTRUBIA A KANALIZÁCIE

Frézovanie potrubia a  kanalizácie je spôsob odstraňovania tvrdých usadenín, stavebných hmôt, konárov z potrubia, močového kameňa a tukových usadenín. Počas frézovania potrubia a kanalizácie rozbíjame tvrdé usadeniny  frézovacou hlavicou na malé kúsky, a následne ich vyplavíme z potrubia vysokotlakovým tlakovým čistením. Cieľom frézovania je čo  obnoviť prietok v potrubí s minimálnym zásahom. Dokážeme frézovať kanalizácie až do hrúbky DM 450 mm a dĺžky 80m

Pred zahájením frézovania realizujeme monitoring kanalizácie – kontrolu potrubia kanalizačnou kamerou, ktorá nám objasní príčinu a rozsah upchatia. Vďaka tomu dokážme zvoliť čo najefektívnejší spôsob frézovania potrubia: mechanické frézovanie potrubí , frézovanie potrubí reťazami alebo frézovanie pomocou tlaku vody

Čistenie kanalzácie - servis

VYSOKOTLAKOVÉ ČISTENIE KANALIZÁCIÍ A POTRUBÍ

Vysokotlakové čistenie kanalizácií a potrubí je veľmi účinný,  šetrný a ekologický spôsob čistenia kanalizácii, dresov, odpadov, odtokov, stupačiek. Vysokotlakové čistenie kanalizácií dokáže nielen rýchlo odstrániť havarijný stav, ale má tiež preventívny účinok. Pomáha predchádzať opakovaným upchatiam, čím  predlžuje životnosť potrubia

Vysokotlakové čistenie kanalizácií realizujeme pomocou špeciálne vybaveného auta, v ktorom je umiestnené tlakové čerpadlo  schopné generovať vodu pod regulovaným tlakom až do 1800 atmosfér. V aute je hydraulický bubon napojený na čerpadlo, na ktorom je napojená hadica s dĺžkou 80m,  ukončená triskou. Trisky sú meniteľné podľa druhu a dĺžky vášho potrubia. Tento typ čistenia je najviac využívaný pre čistenie ležatých rozvodov kanalizácie s priemerom potrubia DN 100mm. Vysokotlakové čistenie je ideálne pre čistenie potrubí firiem, priemyselných podnikov, škôl, bytových domov, rodinných domov, obcí a pod. Vysokotlakové čistenie využívame tiež na: čistenie chodníkov, terás, schodov, nápisov graffiti, ale aj čistenie striechčistenie dažďových zvodov

Vysokotlakové čistenie kanalizácií a potrubí
Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

MONITORING POTRUBIA A KANALIZÁCIE (KANALIZAČNÁ KAMERA)

Monitoring potrubia a kanalizácie  je najúčinnejší spôsob ako určiť škody a poruchy na potrubí bez nutnosti ochromenia, alebo zastavenia prevádzky vašich firiem, domov, domácnosti. Týmto kamerovým systémom s pomocou kanalizačnej kamery je možné vykonať kontrolu prípojok, stavu potrubia, tesnosť spojov, znečistenia kanalizácie a iných poškodení potrubia.

Kanalizačná kamera nahráva farebný záznam, ktorý následne vieme pre vás nahrať na USB, aby ste mali komplexnú správu z monitoringu. Kamerou sa vieme dostať až do dĺžky 20m.

Monitoring potrubia, kanalizačná kamera

ÚDRŽBA LIATINOVEJ KANALIZÁCIE

Liatinové kanalizácie sú trvácne a dostatočne odolné voči chemickému pôsobeniu pretekajúcich látok, zároveň veľmi dobre tesnia. Sú však veľmi tažké, krehké a náchylné na poškodenie pôsobením mechanickej sily. Navyše dávno osadené liatinové kanalizácie bývajú skorodované, preto je údržba a oprava liatinovej kanalizácie náročnejšia než údržba kanalizácie vyrobenej z modernejších materiálov a vyžaduje dostatočnú prax

Pri upchatí či poškodení liatinovej kanalizácie preto neriskujte neodborný zásah a možnosť väčšieho poškodenia, spoľahnite sa radšej na našich profesionálov zo Slovenskej servisnej a revíznej spoločnosti, ktorí majú s údržbou, opravou a výmenou kanalizácie bohaté skúsenosti.

 

Upchatá kanalizácia

VODOINŠTALAČNÉ PRÁCE

Zaskočilo vás kvapkajúce potrubie, neodtekajúci odtok, upchaté WC, umývadlo, sprchový kút, či kuchynský drez v domácnosti či vo firme? Máte novú pračku, či umývačku riadu, ktorú treba pripojiť k prívodu vody? Alebo potrebujete inštalovať vodovodné siete a kúrenie do nového domu, či inštalovať,  vymeniť, opraviť potrubia v rámci priemyselného objektu?

Využite komplexné vodoinštalačné služby Slovenskej servisnej a revíznej spoločnosti. Realizujeme vodoinštalačné a vodoinštalatérske práce v rámci celého Slovenska. Vždy na mieru, podľa potrieb zákazníka. Rýchlo, efektívne a spoľahlivo!

HAVARIJNÁ LINKA je vám k dispozícii NONSTOP 📞 +421 850 638 638

Vodoinštalačné práce

Zaznamenali ste haváriu potrubia alebo kanalizácie v skorých ranných alebo neskorých večerných hodinách? Pre nás žiadny problém. Sme pre vás k dispozícií

365 dní v roku,  🗓️ 7 dní v týždni , 🕑 24 hodín denne 

Pokiaľ nie sme v teréne pri inej poruche či havárií, vždy sa snažíme k vám prísť v čo najkratšom čase. K haváriám chodíme plne vybavení všetkým dostupným zariadením. Havária v neskorých večerných a skorých ranných hodinách bude necenená vždy na mieste havárie. 

 

Máte otázku? Kľudne sa nás opýtajte!

Požadujem službu ako:

Poskytujeme komplexné služby facility managementu po celom Slovensku.  Zabezpečujeme kompletnú správu budov, odborné skúškyodborné prehliadky a revízie elektrických zariadení, revízie plynových zariadení, revízie zdvíhacích zariadení ,  tlakové skúškyV prípade zistenia závady vám zabezpečíme servis elektrických zariadení ,  plynových  aj tlakových zariadení. Okrem toho sa venujeme taktiež požiarnej ochrane, realizujeme BOZP školenia, poskytujeme SBS služby, detektívnu službu, odborné poradenské a konzultačné službyčistenie a údržbu kanalizácií a upratovanie objektovPracujeme 24/7, rýchlo, spoľahlivo a kvalitne!