Mramorová 2

821 06 Bratislava

Servis

  1. Úvod
  2. /
  3. Servis

V┼íetky vyhraden├ę technick├ę zariadenia (VTZ) sa pravideln├Żm pou┼ż├şvan├şm opotreb├║vaj├║ a z├írove┼ł podliehaj├║ r├┤znym vonkaj┼í├şm vplyvom, ─Źo m├┤┼że ma┼ą vplyv na ich funk─Źnos┼ą a v├Żkon. Pre zachovanie bezpe─Źnej a spo─żahlivej prev├ídzky si preto ka┼żd├ę VTZ vy┼żaduje okrem z├íkonom stanoven├Żch odborn├Żch rev├şzi├ş aj pravideln├ę servisn├ę prehliadky, ktor├ę maj├║ prevent├şvnu funkciu a z├írove┼ł pom├íhaj├║ predch├ídza┼ą po┼íkodeniam v├Ą─Ź┼íieho rozsahu. Pravideln├ę servisn├ę prehliadky v├ím navy┼íe dok├í┼żu u┼íetri┼ą n├íklady spojen├ę s rozsiahlymi opravami, ─Źi celkovou v├Żmenou zariadenia. 

N├í┼í odborne vy┼íkolen├Ż t├şm servisn├Żch technikov zabezpe─Ź├ş v┼íetk├Żm va┼íim strojom a zariadeniam 100%  starostlivos┼ą. Postar├íme sa o ich bezprobl├ęmov├Ż chod po─Źas celej prev├ídzky, aj po ukon─Źen├ş z├íru─Źnej doby – 24 hod├şn denne / 7 dn├ş v t├Ż┼żdni. Okrem pravideln├Żch servisn├Żch prehliadok elektrick├Żch, plynov├Żch a tlakov├Żch zariaden├ş realizujeme tie┼ż odborn├║ mont├í┼ż, opravy, z├íru─Źn├Ż a poz├íru─Źn├Ż servis elektrick├Żch, plynov├Żch a tlakov├Żch zariaden├ş. Ak je to potrebn├ę zabezpe─Ź├şme  dodanie n├íhradn├Żch dielov

V─Ćaka na┼íej dlhoro─Źnej praxi a mno┼żstvu spokojn├Żch klientov m├íte z├íruku, ┼że s├║ va┼íe zariadenia v t├Żch spr├ívnych ruk├ích. 

V r├ímci servisn├Żch slu┼żieb pre v├ís zabezpe─Ź├şme:

SERVIS ELEKTRICK├ŁCH ZARIADEN├Ź

SERVIS PLYNOV├ŁCH ZARIADEN├Ź

SERVIS TLAKOV├ŁCH ZARIADEN├ş

M├íte ot├ízku? K─żudne sa n├ís op├Żtajte!

Po┼żadujem slu┼żbu ako: