Mramorová 2

821 06 Bratislava

Z├ŹSKALI SME CERTIFIK├üT MINISTERSTVA OBRANY SR

Ministerstvo obrany SR

Ak si ako pr├ívnick├í osoba ─Źi in┼ítit├║cia vyber├íte dod├ívate─ża slu┼żieb pre spr├ívu technick├Żch zariaden├ş, mali by ste prihliada┼ą najm├Ą na jeho sk├║senosti, odbornos┼ą a┬ádostato─Źn├║ kvalifik├íciu. Iba tak z├şskate istotu, ┼że s├║ va┼íe zariadenia v po┼żadovanom technickom stave a ich pou┼ż├şvanie je skuto─Źne bezpe─Źn├ę. D├┤kazom profesionality s├║ certifik├íty, ktor├ę by mal ka┼żd├Ż overen├Ż servisn├Ż aj┬árev├şzny technik vlastni┼ą. Na┼íi technici zo Slovenskej rev├şznej a┬áservisnej spolo─Źnosti maj├║ opr├ívnenia vykon├íva┼ą rev├şzie a┬áservis vyhraden├Żch technick├Żch zariaden├ş a z├írove┼ł dlhoro─Źn├ę sk├║senosti, ktor├ę s├║ garanciou odborne a spo─żahlivo vykonanej pr├íce.

NOV├Ł CERTIFIK├üT PRE REV├ŹZIE A SERVIS ZARIADEN├Ź

Spokojnos┼ą z├íkazn├şkov je na┼íou absol├║tnou prioritou. Sna┼ż├şme sa neust├íle napredova┼ą a svojim klientom poskytova┼ą┬á len tie najkvalitnej┼íie slu┼żby v r├ímci cel├ęho Slovenska, preto svoje vedomosti a schopnosti neprestajne zdokona─żujeme.┬á ┬á

Je pre n├ís c┼ąou, ┼że od decembra 2021 disponujeme u┼ż aj certifik├ítom Ministerstva obrany SR, ┬áktor├ę n├ís opr├ív┼łuje vykon├íva┼ą┬áservis, rev├şzie a odborn├ę sk├║┼íky elektrick├Żch zariaden├ş na zariadeniach, pracovisk├ích a objektoch MO SR a Ozbrojen├Żch s├şl SR.┬á

Mo┼żnosti realiz├ície na┼íich slu┼żieb sa tak roz┼í├şrili, v─Ćaka ─Źomu sa m├┤┼żeme pop├Ż┼íi┼ą aj spolupr├ícou na t├Żchto projektoch:

  • obsluha kotoln├ş

  • rev├şzia ─Źisti─Źiek odpadov├Żch v├┤d

  • sk├║┼íky parn├Żch kotlov

  • pr├şprava ┼ít├║die kontajnerovej kotolne,┬á

  • nov├í ┼ít├║dia : hav├írie obehov├ęho ─Źerpadla, poruchy k├║renia

Certifikát Ministerstva obrany SR

Nezab├║dajte, ┼że v├Żberom vhodn├ęho dod├ívate─ża pre spr├ívu technick├Żch zariaden├ş ┼íetr├şte aj n├íklady spojen├ę s odstra┼łovan├şm z├ívad po neodborne vykonanom servise ─Źi rev├şzii zariaden├ş! Pri rozhodovan├ş v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą referencie spokojn├Żch┬á z├íkazn├şkov , ktor├Żch m├í na┼ía spolo─Źnos┼ą┬á u┼ż desiatky.

Doprajte svojej firme 100% starostlivos┼ą. Zverte technick├║ spr├ívu zariaden├ş
Slovenskej rev├şznej a servisnej spolo─Źnosti!

Postaráme sa o vaše zariadenia najlepšie ako vieme.  Kontaktujte nás!

─Äa─ż┼íie ─Źl├ínky