Načítavam...

Informácie o pracovnej pozícii:

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2800 Eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívny prístup k potenciálnym klientom
  • vedenie obchodných prípadov
  • predstavenie a prezentácia spoločnosti
  • vypracovanie cenových ponúk
  • aktívna práca v CRM systéme
  • akvizícia nových zákazníkov
  • energetické poradenstvo
  • administratíva
  • reporting
  • spracovanie objednávky od klienta a jej zadanie

Zamestnanecké výhody a benefity

  • dobré finančné ohodnotenie
  • príjemný kolektív
  • možnosť kariérne rásť
  • po zapracovaní služobný automobil aj na súkromné účely
  • firemné akcie (teambuilding)
  • nadštandardný provízny systém (odmeny)
  • silné zázemie úspešnej spoločnosti so silným zázemím
  • multi-sport card (osobný benefit, ktorý môžete využívať celoročne na viac ako 1 900 miestach na Slovensku aj v Česku. Vyberať si môžete z viac ako 260 druhov pohybových a relaxačných aktivít.)

Informácie o výberovom konaní

  • ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti, vážime si Vašu dôveru a záujem
  • každý životopis starostlivo posúdime avšak vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne
  • uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať
  • všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Fakturácia – základy

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

  • skupiny B

Požadovaná prax

  • 5 rokov praxe na danej pozícii

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax v obchodnej činnosti je podmienkou
  • profesionálna komunikácia
  • prezentačné zručnosti
  • sebapoznanie a sebamotivácia
  • presvedčivý predaj
  • profesionálne vyjednávanie
  • chuť učiť sa a pracovať na sebe
  • motivácia, drive a energia
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • asertivita

Kto sme:

Slovenská revízna a servisná spoločnosť sa venuje komplexnej starostlivosti v oblasti BOZP a to odborným skúškam, prehliadkam a servisu všetkých vyhradených technických zariadení elektrických, plynových, tlakových a zdvíhacích, revízie komínov, revízie klimatizácií, požiarna ochrana, zdravotná služba, BOZP školenia a GDPR. Vďaka veľkému rozsahu služieb, celoslovenskému pokrytiu a taktiež k veľkým kapacitám vieme vyriešiť všetky aj najnáročnejšie požiadavky klienta. Za klienta sledujeme všetky termínyzmeny v legislatíve, archivujeme všetky revízie lebo naším cieľom je odbremeniť klienta od starosti s BOZP aby sa vedel venovať svojmu podnikaniu.

  • v prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: cv@srss.sk
  • kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám
  • prihlásení uchádzači budú pozývaní na osobné pohovory priebežne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

  • ponuka je platná do jej zmazania